NLP

קורס nlp אונליין

קבלת הסמכת NLP יכולה לעזור לקידום הקריירה שלכם ולשפר את הבנתכם בפסיכותרפיה ופסיכולוגיה. ישנם כיום קורסי הסמכה מקוונים רבים לבחירתם. אבל איך תדעו איזה קורס NLP אונליין יעניקו לכם הדרכה והכוונה לתכנות נוירו-לשוני באיכות הטובה ביותר עבור הכסף שלכם?

עיקר המחקר התומך בתכנות נוירו-לשוני מצביע על כך שהוא יכול למלא תפקיד משמעותי בבניית ערוצי תקשורת יעילים יותר. ניתן ליישם את זה בתחומים שונים, כולל חינוך, עסקים, פרסום ואימון. 

מה זה NLP?

NLP מייצג תכנות נוירו-לשוני. בעיקרו של דבר, תכנות נוירו-לשוני הוא המחקר כיצד אתם מתקשרים באופן פנימי, וכיצד זה יכול, בתורו, להשפיע על התקשורת החיצונית. זה כרוך גם במחשבות המודעות וגם בתת המודע שממלאים את ראשנו וקובעים כיצד אנו מרגישים סובייקטיבית.

הבנת NLP יכולה לעזור לנו להבין מדוע אנו חשים בצורה מסוימת במצבים מסוימים ומה לעשות כדי לשנות את התחושות הללו.

תכנות נוירו-לשוני התחיל את דרכו בשנות השישים והשבעים באוניברסיטת קליפורניה, סנטה קרוז, והוא פותח על ידי ריצ'רד בנדלר וג'ון גרינדר. בתחילה הוא נסב סביב הרעיון של היכולת לזהות הטיות קוגניטיביות, במיוחד בנוגע לשימוש בדפוסי שפה כדי להסית שינוי התנהגותי. כך זה קשור לתקשורת עם העצמי וגם עם אחרים.

תכנות נוירו-לשוני משמש בפסיכולוגיה כדי לעזור לאנשים למצוא אסטרטגיות להשגת מטרה אישית. זה כרוך בזיהוי דפוסי התנהגות ומחשבות נלמדים ואז מציאת דרכים להשתמש בדפוסים אלה או לשכתב אותם כדי לגרום לאדם להצליח יותר.

על פי מחקר שנערך בשנת 2015 בחקר הטיפול ב- NLP והשפעתו על שינוי התנהגות התלמידים בנוגע לרמאות, כאשר החוקר הפעיל טכניקות תכנות נוירו-לשוניות אצל התלמידים, תדירות הרמאות בבחינה הסופית הופחתה משמעותית.

מחקר אחר בשנת 2010 הוכיח כי תכנות נוירו-לשוני יכול לשמש כלי יקר להפיכת הפרסום למהדהד טוב יותר עם אוכלוסיות מסוימות.

באמצעות השימוש בטכניקות תכנות נוירו-לשוניות, ניתן להתאים את השיווק על מנת לספק מספר שיטות חושיות שונות ולהגיע ליותר צרכנים עם השפעה חיובית גדולה יותר.

בכנס מחקר ה- NLP הבינלאומי הראשון שהתקיים בסורי, בריטניה, בשנת 2008, מחקר של ריצ'רד צ'רצ'ס וג'ון ווסט-ברנהאם הצביע על כך שמורים ומנהיגי בתי ספר יכולים ליישם את ה- NLP כדי להיות יעילים יותר ביחסים בין אישיים וליצור אסטרטגיות הוראה טובות ויעילות יותר עבור התלמידים.

מהו קורס NLP online הטוב ביותר עבורכם?

כדי לבחור מתוך מגוון תוכניות ההסמכה המקוונות האמינות, השיקול העיקרי שעליכם לקחת בעת בחירת קורסם NLP אונליין הוא לשאול את עצמכם מה ברצונכם להוציא מההסמכה. האם אתם רוצים ל:

לקבל הסמכה

לשפר את התרגול הנוכחי שלכם

האם אתם פשוט מעונייניים ללמוד עוד ולהרחיב את הידע שלכם על NLP?

הידיעה כיצד ברצונכם להשתמש בקןרס יכולה לעזור לכם לקבוע איזה קורס NLP אונליין מתאים לכם.

שיעורי ה- NLP הטובים ביותר מאושרים על ידי מוסדות או תוכניות NLP מהימנים.

אמנם יש הרבה קורסים לתכנות נוירו-לשוני, הן באינטרנט והן באופן אישי, אך חובה לוודא שאתם נרשמים לקורס הנכון.

קורס NLP מקוון איכותי יציע את הדברים הבאים:

למידה מעשית
תעודת סיום
היכולת לשאול שאלות
סביבת למידה אינטראקטיבית
למידה בקבוצות קטנות
מדריכים אחד על אחד
סמינרים לשאלות ותשובות
עידוד וסבלנות
מדריכים מוסמכים ובקיאים
מדריכים וחומרי למידה מעמיקים
ביקורות והמלצות סטודנטים בעבר נהדרות
בוגרים העובדים בתחום ה- NLP
ועוד

כיתת ה- NLP הטובה ביותר תציע לכם מצבי ושיטות למידה שונים. זה נובע ממפרט התכנות הנוירו-לשוני המקורי להוראה שפותחו על ידי יוצריו, ריצ'רד באנדלר וג'ון גרינדר.

בעוד שתוכנית NLP מקוונת טובה יכולה ליצור שיטות, חוברות עבודה וספרות משלה, אם נראה שתוכנית חורגת יותר מדי ממושגי ה- NLP המקוריים, כדאי לחפש מסלול לימוד אחר.

קןרס NLP אונליין מעולה יציע גמישות וישים את צרכי הסטודנטים במקום הראשון. אם אתם מרגישים שאתם לא לומדים מספיק בתוכנית מקוונת, זה יכול להיות שזה לא התוכנית המתאימה לכם.

האם אתם יכולים ללמוד NLP באופן מקוון?

לעיתים קרובות מתווכחים אם למידה מקוונת היא סוג חוקי של למידה וחינוך.

עם זאת, בשנים האחרונות הוכח כי למידה מקוונת הופכת פופולארית יותר ויותר בשל הצלחתה הגוברת.

למידה מקוונת הפכה לכלי נפלא לעתיד עם פלטפורמות מקוונות המציעות תכונות כגון:

ועידת וידאו חיה
הזרמת הרצאות
קבוצות לימוד מקוונות
חומרי לימוד מקוונים
היכולת לבצע בדיקות מקוונות

ניתן ללמוד באופן מקוון תכנות נוירו-לשוני, כמו נושאים רבים אחרים. חלקם עשויים אפילו לטעון כי השלמת אישור NLP באופן מקוון היא הדרך האידיאלית לעשות זאת.

לקבלת הסמכת ה- NLP שלכם באופן מקוון יש יתרונות רבים, כולל:

נוחות והיכרות עם סביבת הלמידה שלכם
היכולת להתמקד באופן פנימי ללא הסחות דעת של תלמידים אחרים סביבכם
אפשרות ללמוד בקצב שלכם, מה שמאפשר ספיגת חומרים גדולה יותר -ככל שתלמדו  ותספגו יותר תוך כדי הכשרת ה- NLP שלך, כך NLP ישפיע באופן חיובי על חייכם ועל מערכות היחסים שלכם.