איך נוכל לאמן את המוח שלנו באמצעות NLP

איך נוכל לאמן את המוח שלנו באמצעות NLP

המוח הוא הכלי החזק ביותר שיש לנו. איננו מבינים את השכל כמו שצריך וגם לא השתמשנו בו בחוכמה וזו הסיבה הבסיסית לכל הבעיות בחיינו. כשאנחנו קמים בבוקר, וזה הזמן שבו אנחנו באמת יכולים לבדוק ולשלוט בתודעה, אך כמו שרובנו לא מודעים איך נוכל לשלוט במוחנו.

יש סימפטום מאוד שכיח שיש לכולנו שהוא דיבור עצמי. אנו ממשיכים לדבר איתנו ללא הרף ומבלי להבין אפילו איזו השפעה היא יוצרת במוחנו, אנו עושים את הדיבור העצמי הזה מדי יום. אם אנו רואים את זה מקרוב היינו מבינים שבעיקר מדברים על ספקות, כעסים, תסכולים, ביקורת קשה ותחזיות שליליות לגבי האני שלנו. אבל אנחנו לא מצליחים להבין שזה יוצר יותר נזק מאשר טוב. כל המילים השליליות, המתבססות על עצמן ומחשבות השיפוטיות מונעות מאיתנו להיות מי שאנחנו. כל המחשבות המגבילות הללו מונעות מאיתנו להגיע ליעדים שלנו ולהשיג את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו.

ובכן, יש גם חדשות טובות, ישנה טכניקה מבריקה הנקראת NLP, שהיא הצורה הקצרה של תכנות נוירו-לשוני NLP באמצעותה אנו יכולים לאמן את מוחנו לחשוב חיובי על העצמי שלנו.

באמצעות NLP ניתן לאמן את התודעה באופן שהמוח שלנו יתחיל לתפקד בצורה חיובית. מחקרים הוכיחו ש- NLP יכול לשנות את התפקוד לקוי של מערכות העצבים. מחקרים הראו שכאשר ניתן אימון NLP לחולה סכיזופרניה במשך תקופה של 6 חודשים, הייתה קישוריות טובה יותר בין האמיגדלה וקליפת המוח הקדם חזיתית ושינוי זה היה נצחי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *